nepřihlášen | Přihlásit

[«] Zpět | Zobrazit úvodní príspěvek

Informace pro správce

Certifikovaný muž Prazdroj (17.01.2013 12:59:11) 13/13
Pedofilní tématika
Pro kategorie Pokec a klábosení, Seznámení a flirt.

Na toto téma trpí hlavně místnost jako 12-13-14-15-16, 14 let a méně, Bezva Flirtík.

Pokud máte podezření, že někdo toto téma podporuje, ať už rozesílá fotky, píše nechutné návrhy v místnostech a kategoriích které uvádím a jsou přístupné dětem pod 15 let, neváhejte a dejte vědět vybraným administrátorům, nejlépe co mají na starost Rušení zakázaných místností.

Aktuální administrátory pro rušení místností najdeš v nápovědě.

*90*Důležité *90*
Pokud vám uživatelé jako správcům posílají důkaz v podobě fotek na email, které mají společné něco s touto tématikou, ihned přeposílat administrátorům na email a pak se toho rychle zbavit, tedy vymazat.!

Muž Jardys.007 (28.12.2010 14:37:44) 12/13
Sex a Neřesti
Pro celou kategorii Sex a Neřesti.

Také pro vás máme pár informací o změnách které v této kategorii nastaly.

Hlavní změny jsou věkového rázu, některé místnosti nám zůstaly jako doposud, některé jsou již od 18 let.

Místnosti od 15 let:
Baculky, Báječný sex, Bez kalhotek, Bisex kluci, Kluci honění, Kluci s kluky, Lesbičky, Maminy, Nahá u počítače, Milenky, Nymfomanky, Otázky na tělo, Sex po telefonu, Silonky a punčocháče, Smyslné křivky, Trans Sex, Uděláme se po netu, Velká prsa.

Místnosti od 18 let:
Akty, Amatéři, Čubka, Domácí nahota, Extrémní roztahování, Holčičí tajnosti, Jen holky výměna fotek, Kluci S/M, Submise a dominance, Věkový rozdíl, Webkamera, Zvrhlá místnost.

Hlavní změnou v místnostech přístupných od 15 let je v posílání odkazů na pornografii a vlastní intimní fotografie, toto se na skle nesmí objevit, lze jedině šeptem osobě co nemá vyplněný věk pod 18 let v profilu.

V podmínkách u vstupu do místností je navrchu vše toto napsáno.

Certifikovaný muž MedaBeedaa (28.01.2008 14:05:57) 11/13
Změna pravidel pro infoboty
Došlo k úpravě pravidel pro infoboty a osobní boty:

► http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=87

Případné dotazy, připomínky atd. směřujte prosím na forum:

► http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...parent=1&id=9282


Mám něco málo společného s roboty ... a se zvířaty ... :-)
*54**835**54*

Certifikovaný muž Prazdroj (22.08.2007 09:59:03) 10/13
Drobné upřesnění v Nápovědě
V Nápovědě konkretizováno, co jsou osobní údaje a zároveň přejmenována část o slušném chování na Pravidla a slušné chování. Spolu s tím byl dán odkaz i na hlavní stránku Nápovědy.

http://xchat.centrum.cz/help/
http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=88

Vše na žádost NC. Jde především o to, že dříve uváděné "osobní údaje" jsou pro lidi dost nejednoznačné a pak si stěžují, že je někdo vyhodil za telefonní číslo nebo icq.

Certifikovaný muž Waistnex (28.02.2007 14:47:05) 9/13
Standardizace postihu
Protoze uz je to nejaky patek, co zde byl vznesen dotaz a my jsme meli dostatek casu na pruzkum "trhu", zde jsou vysledky:
Neco za neco - Zde je to nejednoznacne, posuzovat podle rozhovoru popripade zkusenosti s danym nickem, i kdyz se vetsinou jedna o sex za penize, nemusi se tak dit. Tedy venovat zvysenou pozornost.
Za penize, privydelek, brigada - Zde asi neni treba slov, sex za penize a ani jeho derivaty zde netolerujeme, tedy nick bude vyhozen.
Solventni hleda mladeho - Zde je pouze jinymi slovy popsan predchozi vztah, tez to zde nebudeme tolerovat.
Spolecnika/Spolecnici - Toto nechavat, poptavatel se muze pouze nevhodne vyjadrovat a nemysli placenou spolecnost. Opet, velice zalezi na kontextu a pripadnem rozhovoru s autorem textu.
Dohoda jista - I zde muze nastat nejednoznacny vyklad, praxe ukazuje, ze dohoda ve vyznamu dohodnout se a dohoda ve vyznamu za penize je v pomeru 1:1. Zkuseny uzivatel jiste pozna, kdy je co mineno jak.
Zajisteny hleda - Ze je nekdo zajisteny jeste neznamena, ze za to chce platit, muze to tez znamenat, ze je nezavisly na partnerovi, proto takove uzivatele z mistnosti nevyhazujeme.

Vseobecne, velmi zalezi na kontextu psanych vet, leckdy nelze soudit podle jedine napsane vety.

Muž Forum (23.04.2006 10:20:52) 8/13
..::Reklama::..
Co dělat když..
... nick prostě jen vleze do místnosti za účelem, aby si udělal reklamu na jinou místnost?
● Samozřejmě ho můžeš vyhodit. (Pokud s tím zlobí častěji, tak klidně i poslat administrátorovi.) ... Roznosy reklamy netolerujeme, ať už se jedná o reklamy na webové stránky, místnosti, prodej/koupě zboží, či čehokoliv jiného.

... nick prostě jen vleze do místnosti za účelem, aby pozval lidi na nějakou akci?
● Roznosy reklamy se netolerují, takže poslat administrátorovi na kill.

... nick je v místnosti delší dobu a mezi řečí jako reakci na někoho jiného hodí pozvánku na akci?
● Toto není roznos reklamy, z čehož plyne, nevyhazovat a nechat být.

... nick prostě jen vleze do místnosti a napíše odkaz na nějaký web jako reklamu?
● Pokud si nejste jistí, tak se na ten odkaz můžete podívat, aby jste se ujistili, zda to není osobní web neporušující pravidla (chat na těch stránkách, atp...) Jinak samozřejmě vyhodit a poslat na kill popř. blok nicku.

Muž Forum (12.04.2006 13:22:07) 7/13
Shrnutí - nicky v odkazu
◄ Myslím tim takový nicky rakosnicek.cz ,gumidek.com ty stránky existujou
► kdyz na té stránce nic nenajdes tak nechat bejt .... kdyz tam najdes stránky které nikterak neporušují pravidla (osobní stránky atd) tak taky nechat bejt .... když tam najdeš jak paní souloží s koněm, případně jak tam stojí rota SS a zdraví svého "vůdce" tak nahlásit na kill a block
◄ Co když to budou stranky jak ten rakosnicek.cz kde se dá nakupovat?
► Poslat administrátorům ma blok.

Muž Forum (12.04.2006 13:12:32) 6/13
Shrnutí - nicky se stejnýma fotkama
◄ V jednu chvíli je v místnosti nick: http://xchat.cz/dvekocickyzBoskovic
poté vstoupí druhý nick: http://xchat.cz/dvekockyzBoskovic
jsou tam ty stejné a samé fotky? co s tím nechat to tak, nebo nějak řešit?

► - podobné nicky nevadí, pokud ten druhý nepřišel s úmyslem ten původní poškodit. Pokud ano, tak situaci předat nějaké YS. Pokud si nejste jistí, konzultujte situaci s nějakým adminem. Rozhodně nikoho nekopejte jen proto, že vám ten nick přijde podobný někomu známému. Nikdo nemá na svůj nick patent (Viz co psal Lupin2 o svém nicku vs. nick Lupin).
- stejné fotky nevadí. Pokud se někdo cítí poškozen tím, že má jeho fotky v profilu někdo jiný, ať se opět přihlásí nějaké YS. Ale pouze ten dotyčný, třetí straně to můžr být ukradené

Muž Forum (12.04.2006 13:10:21) 5/13
Shrnutí - odkazy na líbimseti.cz
◄ Proč se nekická za odkazy na líbímseti, ale za odkazy na lidé.cz nebo třeba evizitku.cz se kická a killuje?

► Pokud daný uživatel dá odkaz na svůj profil mimo xchat, není důvod za to vyhazovat. To už se řešilo dávno. V případě, že vleze hodí odkaz a zase odejde, pak je vhodné nahlásit nick nějakému administrátorovi na kil za roznášení linků, ale pokud se dotyčný hodlá normálně bavit, není ke kopání důvod.

Jistou výjimkou jsou odkazy na server evizitka, protože v tomto případě se jedná většinou o boty a je vhodné to hlásit adminům, aby se na takový nick blíže podívali jestli se jedná o bota nebo ne. Samozřejmě jen pokud normálně nekomunikuje.

Muž Forum (12.04.2006 13:06:43) 4/13
Shrnutí - nick ve více místnostech
◄ Je mozne vyhodit nick, ktery je asi tak v 10 mistnostech na jednou?


- Člověk může být v kolika místnostech chce. Pokud máš podezření, že je to robot, pošli ho adminovi se žlutou na prověření. My už si to s dotyčným nějak porovnáme :o)
- Pokud někdo roznáší reklamu, opět ho pošli adminovi se žlutou na kill + blok. Často to jsou i ukradené nicky, takže krom toho, že zamezíš roznosu reklamy do dalších místností, můžeš člověku i zachránit nick.
- Porušení pravidel se řeší _VŽDY_ až když nastane. Není myslitelné, abys někoho vyhazoval jen proto, že Ti přijde, že by mohl pravidla porušit.
- Cenzura v žádném případě ne. Jednak by to bylo něco šíleného na zátěž a hlavně sebegeniálnější program nemůže situaci posoudit vždy správně. Nebo stojíte o to, aby vás vyhazoval nějaký pochybný robot?

Na hlavní stránku Xchat.cz

© 42ideas s.r.o. 2020